Siewniki do kukurydzy

Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją wysokiej jakości nowoczesnych siewników do kukurydzy, które należą do grupy precyzyjnych maszyn rolniczych przeznaczonych do prac siewnych w dużych gospodarstwach rolnych specjalizujących się przede wszystkim w uprawie warzyw. Nowoczesne siewniki do kukurydzy dostępne są w dwóch wariantach – jako urządzenia mechaniczne oraz siewniki pneumatyczne.

Siewniki do kukurydzy – mechaniczne czy pneumatyczne?

Decydując się na zakup siewnika do kukurydzy wielu rolników stoi przed trudnym wyborem. Muszą wybrać pomiędzy siewnikiem mechanicznym a pneumatycznym. Modele mechaniczne charakteryzują się niższą ceną przy stosunkowo dużej wydajności, jednak pneumatyczne są zdecydowanie bardziej precyzyjne podczas wysiewu dzięki zastosowaniu systemu opartego na podciśnieniowym lub nadciśnieniowym wysiewie. Liczba nasion, która ma zostać wysiana na określoną jednostkę powierzchni jest z góry ustalana, co pozwala znacząco ograniczyć liczbę zmarnowanych nasion. Niezależnie od wybranego wariantu siewniki do kukurydzy mechanizują proces siewu pozwalając na ograniczenie strat nasion i przyspieszenie prac. Ich ogromną zaletą jest umieszczanie nasion bezpośrednio na odpowiedniej głębokości.

Wydajne maszyny, które są łatwe w obsłudze

Jako projektant, konstruktor i dystrybutor profesjonalnych siewników do kukurydzy dostarczamy rozwiązania odpowiadające specyficznym potrzebom gospodarstw rolnych. Nasze projekty opieramy na bardzo dobrej znajomości branży oraz umiejętności przewidywania potrzeb współczesnego rolnictwa. Dlatego nasze siewniki do kukurydzy charakteryzuje łatwość obsługi, duża wydajność i podwyższona trwałość.

Dzięki odpowiedniemu projektowi urządzenia każdy siewnik do kukurydzy doskonale sprawdza się niezależnie od ukształtowania terenu, pozwalając na precyzyjny siew ziaren także na stromych powierzchniach.

Efektywność siewu warzyw

Nasz asortyment obejmuje precyzyjne siewniki do kukurydzy, które poza ziarnami kukurydzy mogą wysiewać także buraki cukrowe, słonecznik i sorgo. Obok rozwiązań przeznaczonych sensu stricte do wysiewu warzyw w ofercie posiadamy także mechaniczne siewniki zbożowe oraz uniwersalne siewniki pneumatyczne.

Klientom poszukującym najoptymalniejszych rozwiązań zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu rolniczego, który będzie odpowiadał specyficznym potrzebom Państwa uprawy. W zależności od kalibrażu wysiewanych nasion możemy polecić rozwiązania dedykowane przeznaczone do siewu konkretnych warzyw lub systemy uniwersalne.