Siewniki do buraków

Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją wysokiej jakości nowoczesnych siewników do buraków, które należą do grupy urządzeń dedykowanych przeznaczonych do wysiewu punktowego buraka cukrowego. Podobnie jak tradycyjne siewniki zbożowe, siewniki do buraków są urządzeniami mechanicznymi należącymi do grupy maszyn obejmujących tzw. siewniki precyzyjne. Są to maszyny przeznaczone przede wszystkim do pracy w dużych gospodarstwach rolnych zajmujących się głównie uprawą warzyw. Ze względu na budowę zespołów wysiewających urządzenia nadają się wyłącznie do wysiewu buraka oraz nasion o zbliżonej gramaturze.

Tylko wysokiej jakości wydajne maszyny

Nasza firma oferuje Państwu wyłącznie wysokiej jakości, solidne i wydajne maszyny, które sprawdzą się podczas corocznego wysiewu buraka cukrowego. Sprzedawane przez nas siewniki do buraków, identycznie jak siewniki do kukurydzy, to urządzenia charakteryzujące się zastosowaniem specjalistycznych rozwiązań odpowiadających potrzebom nowoczesnych gospodarstw rolnych. W zależności od preferencji klienta możemy wykonać siewnik oparty o łyżeczkowy system wysiewu nasion oraz tarczowe lub taśmowe zespoły wysiewające. W przypadku zespołów tarczowych możemy zaoferować do czterech rzędów rowków z otworami przypadających na obwód tarczy. Nasze urządzenia współpracują z nasionami kalibrowanymi i otoczkowanymi.

Wysoka efektywność siewu buraka

Dzięki zastosowanym technologiom siewniki do buraków marki HMS zapewniają precyzyjny siew prostą i niezawodną metodą. W swoich urządzeniach stawiamy przede wszystkim na zespoły tarczowe, które zapewniają równomierne rozprowadzanie nasion przy jednoczesnej większej prędkości siewu rzędowego.

Klientów zainteresowanych bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami przeznaczonymi do siewu buraka cukrowego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą siewników pneumatycznych oraz siewników taśmowych. Taśmowe zespoły wysiewające są wyposażone w elastyczną taśmę gumową z rzędem otworów, w które wpadają nasiona ze zbiornika. Taśmy transportują je do redlicy.