Rozsiewacze nawozu seria A

W ofercie posiadamy trwałe oraz niezawodne rozsiewacze nawozu serii A. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę trzech modeli rozsiewaczy, które fabrycznie wyposażone są w hydraulicznie otwierany wysiew. Ich obsługa z poziomu ciągnika jest bardzo prosta i intuicyjna, co szczególnie cenią sobie nowocześni rolnicy.

Czym charakteryzują się rozsiewacze nawozu?

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji rozsiewaczy charakteryzujących się dużą szerokością wysiewu, która regulowana jest za pomocą kąta i długości łopatek na tarczy wysiewającej. Podobnie jak w przypadku rozsiewaczy MAXI, optymalne osuwanie się nawozu zapewnia nowocześnie zaprojektowany zbiornik w kształcie odwróconej litery V. Nawóz przepływa regularnie i nieprzerwanie dzięki zastosowaniu pionowego mieszadła, które zostało umieszczone na dole zbiornika. Szybkie zamykanie zbiornika pozwala uniknąć niekontrolowanego wysiewu na te części pola, które nie zostały przeznaczone pod wysiew zbóż czy roślin.

Maszyny niezwodne oraz wysoce funkcjonalne

Zdajemy sobie sprawę, że dobór odpowiedniej maszyny do wysiewu zależy w dużej mierze od rodzaju i powierzchni terenu oraz wysiewanego zboża czy rośliny. Dlatego też nasi specjaliści chętnie doradzą Państwu najlepszą maszynę dostosowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań. Dzięki zróżnicowanej ofercie nasze maszyny znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie rolnym. Dzięki swojej funkcjonalności i niezawodności, ale także wysokim walorom estetycznym, są chętnie wykorzystywane przez nowoczesnych rolników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie wystąpienia pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.