Dystrybutor maszyn rolniczych

Firma HMS Agro Polska to dystrybutor maszyn rolniczych z wieloletnim doświadczeniem. Od początku naszej obecności na rynku oferujemy klientom wyłącznie wysokiej jakości, niezawodnie maszyny rolnicze, które są nie tylko solidne i trwałe, ale także estetycznie wykonane, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w użytkowaniu przez nowoczesnych rolników. Współpracujemy wyłącznie z najlepszym producentem maszyn – HMS, czyli turecką marką, która eksportuje swoje maszyny do ponad 20 krajów.

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem

Skład naszego zespołu tworzą wyjątkowi specjaliści, którzy nie tylko posiadają odpowiednie kwalifikacje, ale także mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy jako dystrybutor maszyn rolniczych. Wszyscy nasi pracownicy wyróżniają się najwyższymi standardami pracy podczas realizacji powierzonych im zadań.

Specjalny plac wystawowy z zapleczem maszyn

Nasza firma może pochwalić się posiadaniem specjalnego placu wystawowego z zapleczem maszyn, który znajduje się w Budzyniu na osiedlu Cechowe, czyli zaledwie kilka minut drogi od naszej siedziby. Na placu wyeksponowane są rozsiewacze nawozu, siewniki zbożowe i pneumatyczne oraz wszystkie inne maszyny, które posiadamy w ofercie. Każdy klient może przed zakupem obejrzeć dany egzemplarz i przyjrzeć się mu z bliska. Gwarantujemy fachową i profesjonalną obsługę oraz udzielenie wszystkich potrzebnych informacji każdemu zainteresowanemu klientowi. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji.