SIEWNIK ZBOŻOWY MiyaWDisc

Siewniki zbożowe

Siewniki zbożowe to nasza specjalność. Projektując i budując poszczególne urządzenia dokładamy wszelkich starań, aby nasze siewniki zbożowe były funkcjonalne, a zarazem proste w obsłudze i trwałe. Zależy nam na tworzeniu rozwiązań, które posłużą przez lata, niezależnie od warunków pracy, w jakich będą eksploatowane.

Opis urządzenia

Firma HMS produkuje innowacyjny siewnik zbożowy z bardzo mocnym dwutalerzowym wysiewem nasion wyposażonym w kółka dociskowe. Siewnik HMS to uniwersalna maszyna, która precyzyjnie wysiewa różne rodzaje nasion na odpowiedniej głębokości na różnych glebach. Odpowiednio zaprojektowana dwutalerzowa sekcja wysiewająca umożliwia wysiew na terenach płaskich i pochyłych. Dzięki swojej wytrzymałej i mocnej budowie siewnik będzie pracował wiele lat. Maszyna jest przystosowana do wysiewu małych, średnich i dużych nasion. Siewnik ma dwurzędowe rolki wysiewające, dzięki czemu możemy precyzyjnie dawkować nasiona. Dzięki specjalnie zaprojektowanej cichej skrzyni biegów z 3 krzywkami, koła zębate siewnika mogą być obracane z bardzo małymi prędkościami, co pozwala na wysiew bardzo małych nasion. Maszyna może być opcjonalnie wyposażona w  dodatkowy wysiew nawozu. Dzięki aplikatorom typu jaskółka, które są standardowym wyposażeniem maszyny, pokrycie nasion i aplikacja do gleby odbywa się bardzo łatwo. Dzięki teleskopowym wężom znajdującym się na maszynie przepływ nasion jest płynny. Hydraulicznie regulowana głębokość siewu, która jest w standardzie sprawia, że obsługa siewnika jest bardzo łatwa. Jest bezkonkurencyjny w swojej klasie dzięki niskiej wysokości napełniania i dużej objętości skrzyni. Maszyna, która jest produkowana jako 19-23-27-31 stóp, może umieścić nasiona na żądanej głębokości dzięki specjalnie zaprojektowanym tarczom. Odległość między rzędami maszyn wynosi 13 cm. Maszyna posiada opcjonalny elektryczny lub elektroniczny system ścieżkowania. Zapewnia to użytkownikowi komfort i ciągłość pracy.

Nie tylko siewniki zbożowe

Klientów zainteresowanych wysiewem innych nasion zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na siewniki do kukurydzy i siewniki do buraków. W asortymencie posiadamy również wysokiej jakości siewniki pneumatyczne.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.