Siewniki zbożowe
Siewniki zbożowe to nasza specjalność. Projektując i budując poszczególne urządzenia dokładamy wszelkich starań, aby nasze siewniki zbożowe były funkcjonalne, a zarazem proste w obsłudze i trwałe. Zależy nam na tworzeniu rozwiązań, które posłużą przez lata, niezależnie od warunków pracy, w jakich będą eksploatowane.

Opis urządzenia
Firma HMS produkuje innowacyjny siewnik zbożowy z bardzo mocnym dwutalerzowym wysiewem nasion wyposażonym w kółka dociskowe. Siewnik HMS to uniwersalna maszyna, która precyzyjnie wysiewa różne rodzaje nasion na odpowiedniej głębokości na różnych glebach. Odpowiednio zaprojektowana dwutalerzowa sekcja wysiewająca umożliwia wysiew na terenach płaskich i pochyłych. Dzięki swojej wytrzymałej i mocnej budowie siewnik będzie pracował wiele lat. Maszyna jest przystosowana do wysiewu małych, średnich i dużych nasion. Siewnik ma dwurzędowe rolki wysiewające, dzięki czemu możemy precyzyjnie dawkować nasiona. Dzięki specjalnie zaprojektowanej cichej skrzyni biegów z 3 krzywkami, koła zębate siewnika mogą być obracane z bardzo małymi prędkościami, co pozwala na wysiew bardzo małych nasion. Maszyna może być opcjonalnie wyposażona w dodatkowy wysiew nawozu. Dzięki aplikatorom typu jaskółka, które są standardowym wyposażeniem maszyny, pokrycie nasion i aplikacja do gleby odbywa się bardzo łatwo. Dzięki teleskopowym wężom znajdującym się na maszynie przepływ nasion jest płynny. Hydraulicznie regulowana głębokość siewu, która jest w standardzie sprawia, że obsługa siewnika jest bardzo łatwa. Jest bezkonkurencyjny w swojej klasie dzięki niskiej wysokości napełniania i dużej objętości skrzyni. Maszyna, która jest produkowana jako 19-23-27-31 stóp, może umieścić nasiona na żądanej głębokości dzięki specjalnie zaprojektowanym tarczom. Odległość między rzędami maszyn wynosi 13 cm. Maszyna posiada opcjonalny elektryczny lub elektroniczny system ścieżkowania. Zapewnia to użytkownikowi komfort i ciągłość pracy.

Nie tylko siewniki zbożowe
Klientów zainteresowanych wysiewem innych nasion zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na siewniki do kukurydzy i siewniki do buraków. W asortymencie posiadamy również wysokiej jakości siewniki pneumatyczne.

MiyaWDisc Light MiyaWDisc Light MiyaWDisc Light MiyaWDisc Light MiyaWDisc LightMiyaWDisc Light