Maszyny rolnicze HMS

Maszyny rolnicze HMS, a w tym siewniki i rozsiewacze nawozów, powstają na bazie doskonałej znajomości specyfiki wysiewu poszczególnych nasion oraz wieloletniego doświadczenia w zakresie projektowania i konstruowania maszyn rolniczych. Dzięki temu siewniki zbożowe, a także do roślin uprawnych, a w tym do buraków czy do kukurydzy, charakteryzują się dużą wydajnością pracy, przy jednoczesnej wysokiej odporności na uszkodzenia i awarie. Są to maszyny funkcjonalne i trwałe o stosunkowo nieskomplikowanej budowie oraz wysokiej estetyce wykonania. Główną zaletą maszyn rolniczych HMS jest możliwość wprowadzenia określonych modyfikacji konstrukcyjnych, co pozwala na zwiększenie maksymalnej pojemności zbiornika na nawóz lub ilości rzędów wysiewu nasion.

Siewniki HMS

Siewniki HMS są przystosowane do wysiewu nasion różnych rodzajów, zarówno zbóż, jaki i roślin uprawnych. Ich konstrukcja gwarantuje precyzyjne i płynne dawkowanie nasion, które są umieszczane na żądanych głębokościach za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanych i sterowanych hydraulicznie tarcz. Obok siewników dedykowanych marka HMS oferuje również wysokiej jakości siewniki pneumatyczne przeznaczone do precyzyjnego wysiewu wszystkich rodzajów nasion. Regulowane ustawienia maszyny zapewniają siew o pożądanej obsadzie oraz odległości w rzędzie. To z kolei przekłada się na efektywność wzrostu roślin, które – poprzez prawidłowy wysiew – mają zapewnione odpowiednie warunki do rozwoju. Praca z siewnikami takimi jak m.in. siewnik Gaspardo jest prosta, szybka i efektywna. Cicha praca naszych urządzeń oraz łatwość ich obsługi zapewniają przyjemność siewu niezależnie od warunków ukształtowania pola uprawnego.

Rozsiewacze nawozu HMS

Rozsiewacze nawozu HMS to maszyny rolnicze zaprojektowane i wykonane w taki sposób, żeby zapewnić optymalne rozsiewanie środka nawożącego we wszystkich warunkach. Możliwość dowolnej regulacji ustawień oraz sterowany z kabiny system zamykania i otwierania wylotów nawozu umożliwiają unikanie niepotrzebnego rozsiewu. Praca z urządzeniami takimi jak rozsiewacz Amazone jest łatwa, szybka i efektywna. Nawóz rozsiewany jest precyzyjnie, zapewniając optymalne pokrycie terenu uprawnego, co przekłada się na taką samą efektywność wzrostu roślin na każdym odcinku pola.